Projekty

Nemocnice Bojnice

Vedení společnosti myslí nejen na své zaměstnance, ale začalo také pomáhat lidem v první linii prostřednictvím nadace PORFIX.

Vedení společnosti myslí nejen na své zaměstnance, ale začalo také pomáhat lidem v první linii prostřednictvím nadace PORFIX. Uvědomuje si závažnost situace s obrovským dopadem a nezapomíná, naopak se snaží.

"Chceme upřímně poděkovat generálnímu řediteli společnosti PORFIX - pórobetón, a.s. ing. Peter Hennel, který v této těžké době myslí nejen na své zaměstnance, ale také na náš zdravotnický personál v první linii. Náš náměstek MUDr. Milan Henčel z jeho rukou převzal 300 kusů respirátorů FFP2, které jsou nezbytnou pomůckou v boji proti COVID-19." Informoval o tom web Nemocnice s poliklinikou v Prievidzi se sídlem v Bojnicích.

Pomoc neustále směřuje k dalším lidem a zařízením a ve spolupráci Nadace PORFIX a agentury BECOOL se připravuje charitativní projekt virtuálního běhu, který bude otevřen všem, kdo chtějí pomoci. Budeme vás informovat.

Děkujeme, že jsme mohli být součástí tohoto týmu. Přejeme vám i nám pevné zdraví a krásné dny, teď i s prostorem pro to, abychom si vážili každého dne prožitého ve zdraví.